Wykwintne menu

Zawsze wspaniała zabawa

Eleganckie i przestronne sale weselne

Stylowe i modne dekoracje

Dbałość o każdy szczegół

Wieloletnie doświadczenie

Przyjęcia

 

W naszej restauracji istnieje możliwość zorganizowania dowolnego przyjęcia okolicznościowego lub imprezy firmowej. Organizujemy między innymi: przyjęcia komunijne, studniówki, półmetki, przyjęcia urodzinowe i imieninowe oraz stypy.

Komunie

W okresie wiosennym, nasza restauracja organizuje wiele przyjęć z okazji Pierwszej Komunii. Zapewniamy kompleksową organizację przyjęcia.

Istnieje możliwość wynajęcia całego lokalu lub jego części (jednej sali) w przypadku mniejszej liczby gości.

Cena przyjęcia komunijnego uzależniona jest wyłącznie od ilości gości i ustalonego jadłospisu, nie występują żadne dodatkowe koszty.

Studniówki i półmetki

W naszej ofercie znajduje się organizacja Stódniówek oraz Półmetków. Organizujemy przyjęcia do 140 osób.

Podczas przyjęć studniówkowych lub półmetkowych odbywających się w naszej restauracji, nauczyciele i uczniowie zasiadają w oddzielnych salach, co niewątpliwie sprzyja dobrej zabawie obydwu grup gości.

Oferujemy pomoc w zapewnieniu odpowiedniej oprawy muzycznej, DJa lub orkiestry.

Szkoły organizujące studniówki w naszym lokalu, mają bezpłatną możliwość przeprowadzania prób poloneza na naszej sali tanecznej.

Imprezy okolicznościowe

Oferujemy organizację różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych, takich jak urodziny, imieniny, rocznice ślubu, chrzciny etc.

Zapewniamy naszym gościom kompleksową obsługę przyjęcia, na którą składa się wynajęcie i udekorowanie sali, przygotowanie odpowiedniego menu oraz zapewnienie obsługi.

Każde przyjęcie traktujemy indywidualnie i staramy się by było ono uroczystym i radosnym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości.

Imprezy firmowe

Nasza restauracja świadczy usługi również dla firm. Organizujemy eleganckie przyjęcia i bankiety firmowe, konferencje i szkolenia oraz prezentacje produktów.

Wynajmujemy sale na spotkania komercyjne takie jak prezentacja produktów, spotkania marketingowe etc. 

Oferujemy do 120 miejsc audytoryjnych oraz profesjonalny sprzęt nagłaśniający. Posiadamy 50-calowy, plazmowy telewizor, na którym jest możliwe wyświetlanie prezentacji, slajdów etc.

Istnieje możliwość wynajęcia całego lokalu lub jego części. Oferujemy obsługę gastronomiczną konferencji i spotkań marketingowych.

Stypy

Istnieje mozliwość organizacji styp w naszym lokalu.

Zapewniamy bardzo szybką organizację przyjęcia, co w tym przypadku odgrywa bardzo ważną rolę.

Oferujemy różne formy stypy, w zależności od preferencji i wymagań klienta oraz kompleksową organizację przyjęcia.

Zawsze wspaniała zabawa

Zobacz galerie zdjęć