Wykwintne menu

Dbałość o każdy szczegół

Stylowe i modne dekoracje

Eleganckie i przestronne sale weselne

Zawsze wspaniała zabawa

Wieloletnie doświadczenie

O restauracji

 

Restauracja Astra znajduje się w Goświnowicach, 5 km od Nysy. Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 1984 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć weselnych oraz innych imprez okolicznościowych, takich jak: studniówki, komunie, bankiety, imprezy urodzinowe, etc.

Swój obecny kształt, restauracja zawdzięcza licznym rozbudowom i inwestycjom, jakim była poddawana na przestrzeni lat. Ostatnia z nich miała miejsce w ubiegłym roku. Obecnie restauracja posiada: cztery przestronne sale bankietowe, duży i zadaszony taras, “taras piwny”, własny, ogrodzony i oświetlony parking oraz najwyższej jakości zaplecze gastronomiczne. Restauracja jest klimatyzowana. Organizując w naszej restauracji imprezy, takie jak: wesela, studniówki czy komunie, nasi goście mogą liczyć na najwyższą jakość potraw, przygotowanych z niezwykłą starannością i podanych w bardzo elegancki sposób. Naszym atutem jest także doświadczona i wykwalifikowana obsługa.

Sale balowe

Restauracja Astra posiada cztery klimatyzowane sale.

Sale balowe naszej restauracji mogą pomieścić do 140 gości. Cechuje je przestronność oraz elegancki wystrój.

Opis sal:

Sala wejściowa: Pierwsza z sal, przez którą wchodzi się do lokalu. Jest w niej bar z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi oraz wygodne skórzane kanapy.

Mała sala bankietowa: Druga sala lokalu, ze stolikami i dostępem do drink-baru. Na sali mieści się do 40 miejsc siedzących.

Sala taneczna: Duża sala z profesjonalnym nagłośnieniem i efektami świetlnymi, przeznaczona do tańca. Podłoga wykonana z kamienia idealnie się do tego nadaje. Znajduje się na niej specjalny podest dla orkiestry. Sala jest klimatyzowana.

Duża sala bankietowa: Ostatnia z sal, na której ustawiane są stoły biesiadne dla gości. Sala o bardzo ciekawym wystroju wnętrza. Dzięki kwadratowemu kształtowi sali łatwo na niej pomieścić 120 osób przy różnych ustawieniach stołów. Sala jest klimatyzowana.

Zadaszony-taras

Istotnym atutem naszej restauracji jest posiadanie dużego, zadaszonego i otoczonego zielenią tarasu.

Wieczorami, gdy taras jest oświetlony, panuje na nim niezwykła i romantyczna atmosfera, która przyciąga w to miejsce gości imprez organizowanych w naszej restauracji. 

Własny parking

Restauracja “Astra” posiada własny, duży, ogrodzony i oświetlony parking. Może on pomieścić około 20 samochodów osobowych. Zapewnia on naszym gościom wygodę i prywatność oraz pełne bezpieczeństwo pojazdów.

Istnieje możliwość pozostawienia samochodu na naszym parkingu i późniejszego odbioru, więc nasi goście nie muszą odmawiać sobie wypicia lampki szampana z powodu prowadzenia pojazdu.

Zawsze wspaniała zabawa

Zobacz galerie zdjęć